ALTS: Mykanów lepszy od Rudnik!

Marek Hadryś/foto by Patrycja Skupińska

W jednym z ciekawszych meczów Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Częstochowie, ULKS Jedność Mykanów wygrał z KS Corona Rudniki 6:4.

wyniki:

AKS Cannon Krusin - Wod-Chem OSiR Gmina Blachownia 4:6

Damian Cesarz - Łukasz Pyda 0:3
Miłosz Cesarz - Krystian Mnich 0:3
Michał Pakuła - Piotr Imiołczyk 2:3
Miłosz Cesarz i Rafał Ślęzok - Łukasz Pyda i Piotr Imiołczyk 3:0
Miłosz Cesarz - Łukasz Pyda 1:3
Damian Cesarz - Piotr Imiołczyk 3:1
Michał Pakuła - Krystian Mnich 0:3
Miłosz Cesarz - Piotr Imiołczyk 3:0
Rafał Ślęzok - Łukasz Pyda 3:2
Damian Cesarz - Krystian Mnich 0:3

Pol-Cars Team - Lisiniec 8:2
Sławomir Janus - Jerzy Dróżdż 3:2
Marek Chybiński - Rafał Siwek 3:0
Beata Stolarska - Marek Kacprzyk 3:0
Marek Chybiński i Janusz Ślusarczyk - Jerzy Dróżdż i Rafał Siwek 3:0
Marek Chybiński - Jerzy Dróżdż 3:0
Sławomir Janus - Marek Kacprzyk 1:3
Beata Stolarska - Rafał Siwek 3:0
Marek Chybiński - Marek Kacprzyk 3:0
Beata Stolarska - Jerzy Dróżdż 1:3
Sławomir Janus - Rafał Siwek 3:2

AVIVACzestochowa.pl - MOSIR TRS MILLENIUM Myszków 0:10
Andrzej Lipski - Michał Machelski 1:3
Zdzisław Dorosiński - Sylwester Miśta 0:3
Marek Sobczyk - Jacek Żelezik 0:3
Andrzej Lipski i Zdzisław Dorosiński - Jacek Żelezik i Michał Machelski 1:3
Zdzisław Dorosiński - Michał Machelski 0:3
Andrzej Lipski - Jacek Żelezik 1:3
Marek Sobczyk - Sylwester Miśta 0:3
Zdzisław Dorosiński - Jacek Żelezik 0:3
Marek Sobczyk - Michał Machelski 0:3
Andrzej Lipski - Sylwester Miśta 1:3

Borowe - Wod-Chem OSiR Gmina Blachownia 10:0
Paweł Żurek - Krystian Mnich 3:0
Tomasz Przebierała - Piotr Imiołczyk 3:0
Marian Dziewoński - Łukasz Pyda 3:0
Paweł Żurek i Tomasz Przebierała - Łukasz Pyda i Piotr Imiołczyk 3:0
Tomasz Przebierała - Krystian Mnich 3:0
Paweł Żurek - Łukasz Pyda 3:1
Marian Dziewoński - Piotr Imiołczyk 3:0
Tomasz Przebierała - Łukasz Pyda 3:0
Marian Dziewoński - Krystian Mnich 3:1
Paweł Żurek - Piotr Imiołczyk 3:0

MOSIR TRS MILLENIUM Myszków - AKS Cannon Krusin 8:2
Michał Machelski - Damian Cesarz 1:3
Sylwester Miśta - Miłosz Cesarz 0:3
Jacek Żelezik - Damian Grzybek 3:2
Michał Machelski i Jacek Żelezik - Miłosz Cesarz i Grzegorz Ślęzok 3:0
Sylwester Miśta - Damian Cesarz 3:0
Michał Machelski - Damian Grzybek 3:0
Jacek Żelezik - Miłosz Cesarz 3:0
Sylwester Miśta - Damian Grzybek 3:1
Jacek Żelezik - Damian Cesarz 3:0
Michał Machelski - Miłosz Cesarz 3:0

Medicus Poraj - Borowe 9:1
Artur Badura - Marian Dziewoński 3:1
Waldemar Józala - Tomasz Przebierała 3:0
Zbigniew Desperak - Paweł Żurek 3:2
Artur Badura i Zbigniew Desperak - Tomasz Przebierała i Paweł Żurek 0:3
Waldemar Józala - Marian Dziewoński 3:0
Artur Badura - Paweł Żurek 3:1
Zbigniew Desperak - Tomasz Przebierała 3:0
Waldemar Józala - Paweł Żurek 3:1
Zbigniew Desperak - Marian Dziewoński 3:1
Artur Badura - Tomasz Przebierała 3:1

ULKS Jedność Mykanów - KS CORONA RUDNIKI 6:4

Krzysztof Juszczyk - Marcin Nocoń 3:2
Marek Hadryś - Mariusz Adamus 0:3
Piotr Urbański - Michał Stochel 0:3
Piotr Urbański i Krzysztof Juszczyk - Mariusz Adamus i Jarosław Krawczyk 3:1
Marek Hadryś - Marcin Nocoń 3:2
Krzysztof Juszczyk - Michał Stochel 3:0
Piotr Urbański - Mariusz Adamus 0:3
Marek Hadryś - Michał Stochel 3:2
Piotr Urbański - Marcin Nocoń 0:3
Krzysztof Juszczyk - Mariusz Adamus 3:1

Pol-Cars Team - Grupa "Żelazny" 6:4
Sławomir Janus - Jerzy Michalik 2:3
Marek Chybiński - Tomasz Zajko 3:0
Beata Stolarska - Mariusz Sikora 2:3
Sławomir Janus i Beata Stolarska - Jerzy Michalik i Mariusz Sikora 2:3
Marek Chybiński - Jerzy Michalik 3:0
Sławomir Janus - Mariusz Sikora 1:3
Beata Stolarska - Tomasz Zajko 3:0
Marek Chybiński - Mariusz Sikora 3:0
Beata Stolarska - Jerzy Michalik 3:1
Sławomir Janus - Tomasz Zajko 3:1

Lisiniec - AKS Cannon Krusin 3:7
Jerzy Dróżdż - Damian Cesarz 3:1
Rafał Siwek - Miłosz Cesarz 3:2
Marek Kacprzyk - Aneta Myrmus 0:3
Marek Kacprzyk i Jerzy Dróżdż - Aneta Myrmus i Damian Grzybek 2:3
Rafał Siwek - Damian Cesarz 0:3
Jerzy Dróżdż - Aneta Myrmus 0:3
Marek Kacprzyk - Miłosz Cesarz 0:3
Rafał Siwek - Aneta Myrmus 0:3
Marek Kacprzyk - Damian Cesarz 2:3
Jerzy Dróżdż - Miłosz Cesarz 3:1

KS CORONA RUDNIKI - TKKF EnerGOsport 7:3
Marcin Nocoń - Mariusz Nabiałek 3:0
Michał Stochel - Robert Garus 3:0
Mariusz Adamus - Arkadiusz Skupiński 3:0
Marcin Nocoń i Mariusz Adamus - Arkadiusz Skupiński i Mariusz Nabiałek 3:2
Michał Stochel - Mariusz Nabiałek 0:3
Marcin Nocoń - Arkadiusz Skupiński 0:3
Mariusz Adamus - Robert Garus 3:0
Michał Stochel - Arkadiusz Skupiński 0:3
Mariusz Adamus - Mariusz Nabiałek 3:0
Marcin Nocoń - Robert Garus 3:0

Grupa "Żelazny" - Kebab GminaBlachownia.pl Cisie 2:8
Jerzy Michalik - Paweł Gąsiorski 1:3
Tomasz Zajko - Robert Wielgosz 0:3
Mariusz Sikora - Piotr Gęsiarz 2:3
Jerzy Michalik i Tomasz Zajko - Paweł Gąsiorski i Robert Wielgosz 0:3
Tomasz Zajko - Paweł Gąsiorski 0:3
Jerzy Michalik - Piotr Gęsiarz 3:0
Mariusz Sikora - Robert Wielgosz 2:3
Tomasz Zajko - Piotr Gęsiarz 3:1
Mariusz Sikora - Paweł Gąsiorski 2:3
Jerzy Michalik - Robert Wielgosz 0:3

ALTS: Mykanów lepszy od Rudnik! 2016-09-16 17:47:21
Powrót

Magazyn Polski PingPong

© pingpong.com.pl 2008-2020

FULL WERSJA PEŁNA STRONY
.