Znamy najlepszych zawodników w Gilowicach

Robert Floras/foto by Paweł Gąsiorski

Rafał Lis, Maksym Chudzicki, Karolina Pęk, Marcin Cieślar i Robert Floras wygrali XVIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego w Gilowicach.

klasyfikacja:

Kat. - Wózki- 1m. Lis Rafał, 2 m. Przybysz Patryk, 3 m - Czułek Michał.

kat. - 6 – 8 niepełnosprawni
- 1m - Chudzicki Maksym, 2 m- Wlazło Wojciech, 3 m - Deigsler Michał, 4 m- Jabłoński Paweł, 5-6- Pieronek Grzegorz, Krzemiński Waldemar, 7 -8, Dubiński Marek, Zawodnik Michał, 9 - 12- Zawodnik Kinga, Kordowicz Grzegorz, Olczak Mariusz, Skalik Grzegorz , 13 m- Skrzynecki Marcin,


kat. niepełnosprawni  9- 10, 1 m -Pęk Karolina, 2 m - Ścigany Dariusz, 3 m - Lamer Maciej, 4 m - Zuziak Wojciech, 5 - 6 -Wrzask Zbigniew, Gazda Mateusz, 7 - 8 - Pięcek Stanisław, Morusiewicz Hubert,


Amatorzy - 1 m- Cieślar Marcin, 2 m -Kufel Karol, 3 m - Richta Marian- 4 m - Guryankin Wladyslaw, 5 - 6 , SchanielKrzysztof, Majocha Jarosław, 8 - 7 - Ścigany Dariusz, Domagała Wojciech, 9 -12, -Boryszko Piotr, Serafin Wiktoria, Kraska Michał, Serafin Julia, 13 -16 - Gajewski Adam, Rus Bogdan, Sudoł Amanda, Serafin Gabriela, 17 - 24 -Zawodnik Michał, Lamer Maciej, Tokarski Jerzy, Gazda Mateusz, Małysiak Ryszard, Gancarczyk Krzysztof, Rypień Dariusz, Fira Damian, 24 - 32- Siegmund Sebastian, Bielewicz Krzysztof,Zuziak Wojciech, Wrzask Zbigniew, Dubiński Marek Zawodnik Kinga, Krzemiński Waldemar, Morusiewicz Hubert.


Kat. Open - 1 m Floras Robert, 2 m - Grela Artur , 3 m - Klos Patrik 4 m Zandecki Jan, 5-6 - Fekel Grzegorz, Grela Paweł, 7 -8 - Kwodawski Bartosz, Masłowski Jakub, 9 - 12 - Skórski Michał, Stecyszyn Jakub, Marczak Adam, Piecowski Miłosz, 13 - 16 - Rus Bogdan, Durka Tadeusz, Hetnał Sandra, Piecowski Mirosław, 17 - 24- Chudzicki Maksym, Kufel Karol, Sarafin Wiktoria, Cieślar Marcin, Rypień Dariusz, Bielewicz Krzysztof, Pęk Karolina, Gwizdon Oliwier, 25 - 32 - Czułek Michał, Fira Damian, Tokarski Jerzy, Buczyński Witold,Guryankin Wladyslaw, Małysiak Ryszard, Serafin Julia, Nowak Jakub,33 - 48 - Boryszko Piotr, Piącek Stanisław, Domagała Wojciech, Sudoł Amanda, Deigsler Michał, Pieronek Grzegorz, Jabłoński Paweł, Majocha Radosław, Richta Marian, Gołębiowski Mateusz (krecz), Zuziak Wojciech Schanel Krzysztof, Lamer Mciej, Gancarczyk Krzysztof, Gajewski Adam, Pniaczek Dominik,49 - 52 - Przybysz Sławomir,Wlazło Wojciech ,Kraska Michał, Siegmund Sebastian.

Znamy najlepszych zawodników w Gilowicach 2020-09-07 13:17:04
Powrót

Magazyn Polski PingPong

© pingpong.com.pl 2008-2020

FULL WERSJA PEŁNA STRONY
.