Znamy nowych mistrzów Polski amatorów!

MPA 2020 - Poczesna

Damian Fira (Start Gorzów Wielkopolski), Sebastian Krupa (UKS Chorzów), Andrzej Wnęk (ALTS Poczesna), Jan Izydorczyk (Opole), Magdalena Reinsz (Piekary Śląskie), Marek Chybiński (Pol-Cars Team Łojki) i Bartłomiej Pacia (Kłos Olkusz) zostali mistrzami Polski amatorów w tenisie stołowym.

Zawody odbyły się w Poczesnej pod honorowymi patronatami Członka Zarządu Województwa Śląskiego Izabeli Domogały, Wójta Krzysztofa Ujmy oraz Prezesa Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Roberta Wielgosza.

W dwudniowej rywalizacji wystartowało łącznie 114. zawodników i zawodniczek.

klasyfikacja:

do 35 lat:

1. Damian Fira
2. Szymon Kunert
3.
Krzysztof Juszczyk
Paweł Maniak
5-6.
Paweł Polański
Łukasz Bednarek
7-8.
Łukasz Kowal
Krzysztof Jędrek
9. Jarosław Adamczyk
10. Piotr Boryszko
11-12.
Krzysztof Kozłowski
Adam Ruszkiewicz
13. Albert Świrta
14-15.
Michał Wojciechowski
Jakub Kobos

36-50 lat:
1. Sebastian Krupa
2. Paweł Gąsiorski
3.
Mariusz Adamus
Przemysław Przesmycki
5-6.
Robert Klafczyński
Rafał Wójcik
7-8.
Sławomir Janus
Dariusz Będzyński
9-12.
Zbigniew Nocuń
Rafał Żurek
Robert Wielgosz
Mirosław Katolik
13. Krzysztof Schaniel
14. Zbigniew Goździk
15-16.
Eugeniusz Migdał
Marcin Kapusta
17-20.
Tomasz Puszczewicz
Jarosław Sadowski
Leszek Piotrowski
Krzysztof Kurek
21-23.
Cezary Leończyk
Adam Drzyzga
Grzegorz Dębowski

51-60 lat:

1. Andrzej Wnęk
2. Mirosław Warzecha
3.
Zbigniew Desperak
Jerzy Ciekański
5-6.
Jacek Balawajder
Jan Kasendra
7-8.
Maciej Lamer
Mirosław Wydmuch
9. Zbigniew Rodek
10. Paweł Burchard
11-12.
Tadeusz Siwicki
Arkadiusz Zdanowicz
13-15.
Dariusz Maszczyński
Jacek Madej
Konrad Cichosz

pow. 61 lat:
1. Jan Izydorczyk
2. Marian Richta
3.
Kazimierz Więckowski
Sławomir Pychyński
5. Wincenty Warzecha
6. Lech Kowalczyk
7. Antoni Biaduń
8. Jerzy Cieślak
9. Eugeniusz Rożniewski
10. Ewa Młynarczyk

kobiety:
1. Magdalena Reinsz
2. Iwona Ogońska
3. Anna Kula
4. Justyna Celer
5. Ewa Młynarczyk

niepełnosprawni:

1. Marek Chybiński
2. Kamil Bałuszek
3. Paweł Pięta
4. Maciej Lamer
5. Patryk Gatner
6. Ewa Młynarczyk

do 3. ligi - zrzeszeni:
1. Bartłomiej Pacia
2. Robert Świrk
3.
Łukasz Jurzak
Jakub Michalski
5-6.
Michał Piekarczyk
Paweł Kopacz
7-8.
Miłosz Cesarz
Marek Chybiński
9-12.
Rafał Sasiak
Kamil Bałuszek
Adrian Kopczyk
Kamil Wodniak
13-16.
Andrzej Wrzosek
Mariusz Sikora
Michał Machelski
Oskar Jędrzejowski
17. Bartłomiej Jończyk
18. Sławomir Wawryło
19-20.
Jakub Nowak
Robert Rupa
21-24.
Cezary Krupa
Jerzy Michalik
Dariusz Maszczyński
Maciej Lamer
25-32.
Gabriel Gołda
Jakub Skrzypczyk
Tomasz Puszczewicz
Jacek Krupa
Andrzej Matuszczyk
Zenon Machoń
Dariusz Kleczko
Marcin Imielski
33-40.
Paweł Pięta
Damian Cesarz
Piotr Kowalski
Bartosz Kowalski
Jerzy Blada
Patryk Gatner
Paweł Stefanek
Paweł Podlewski
 

Znamy nowych mistrzów Polski amatorów! 2020-09-14 10:51:48
Powrót

Magazyn Polski PingPong

© pingpong.com.pl 2008-2020

FULL WERSJA PEŁNA STRONY
.