Znamy zwycięzców I Grand Prix Kóz 'Zlota Koza 2022'

Złota Koza

Wiktor Paruch, Robert Żydek, Adam Roszkowski, Robert Świrk i Andrzej Buchta wygrali pierwszy turnieju z cyklu Grand Prix Złota Koza 2022.

klasyfikacje:

Kategoria młodzież do lat 12:

1.    Paruch Wiktor
2.    Pawłowski Marcel
3.    Kuboszek Maja
4.    Loska Cezary
5.    Kuboszek Nicola

Kategoria młodzież do lat 18:

1.    Żydek Robert
2.    Gacek Maksymilian
3.    Gasidło Tomasz
4.    Gawlik Oliwier
5.    Holcman Eryk
6.    Mirek Kacper
7.    Gawlik Oliwier

Kategoria seniorzy do lat 39:
1.    Roszkowski Adam
2.    Miczołek Krzysztof
3.    Suchodolski Paweł
4.    Żydek Robert
5.    Szostok Sebastian
6.    Duda Wojciech
7.    Gołąb Paweł
8.    Dudka Piotr
9.    Rus Jacek
Handzlik Wojciech
Holcman Eryk
      Kóska Piotr
13.  Ficek Jakub
       Stojak Grzegorz
     Gasidło Tomasz

Kategoria weterani 40-59 lat:
1.    Świrk Robert
2.    Klafczyński Robert
3.    Ihas Jerzy
4.    Puda Piotr
5.    Pełka Jerzy
6.    Cieślar Marek
7.    Śliwka Zdzisław
8.    Holcman Tomasz
9.    Duraj Mariusz
Krajewski Arkadiusz
Majocha Jarosław
Kukla Sabina
13.  Kalisz Robert
       Soszka Arkadiusz
       Wilk Mirosław
       Poncyliusz Monika
17.  Wiśniański Andrzej
     Gibas-Ptak Magdalena
     Stec Wacław

Kategoria weterani 60+:

1.    Buchta Andrzej
2.    Bielewicz Krzysztof
3.    Mirek Krzysztof
4.    Suchodolski Zbigniew
5.    Siedlaczek Antoni
6.    Tokarski Jerzy
7.    Dwornik Zdzisław
8.    Pawłowski Roman
9.    Kupiniak Antoni
Kudłacz Zdzisław

Kategoria Seniorzy OPEN:
1.    Świrk Robert
2.    Szostok Sebastian
3.    Ihas Jerzy
4.    Suchodolski Paweł
5.    Suchodolski Zbigniew
6.    Roszkowski Adam
7.    Puda Piotr
8.    Pełka Jerzy
9-12.
Klafczyński Robert
Żydek Piotr
Kukla Sabina
Stec Wacław
13-16.
Miczołek Krzysztof
      Duraj Mariusz
     Mirek Krzysztof
      Holcman Tomasz
17-24.
 Buchta Andrzej
     Bielewicz Krzysztof
     Krajewski Arkadiusz
     Cieślar Marek
     Majocha Jarosław
     Rus Jacek
     Pawłowski Roman
     Duda Wojciech
25-32.
Gołąb Paweł
     Handzlik Wojciech
     Śliwka Zdzisław
     Kóska Piotr
     Dwornik Zdzisław
     Tokarski Jerzy
     Dudka Piotr
     Kupiniak Antoni
33-48.
Wiśniański Andrzej
     Poncjusz Monika
     Gibas-Ptak Magdalena
     Kalisz Robert
     Siedlaczek Antoni
     Gacek Maksymilian
     Gasidło Tomasz
     Holcman Eryk
     Wilk Mirosław
     Kuboszek Maja
     Kudłacz Zdzisław
     Kuboszek Agnieszka
     Kurstak Mariusz
     Stojak Grzegorz
     Ficek Jakub
     Drabek Mirosław
49. Kuboszek Nicola
     Mirek Kacper
 

Znamy zwycięzców I Grand Prix Kóz 'Zlota Koza 2022' 2022-01-25 14:54:48
Powrót

Magazyn Polski PingPong

© pingpong.com.pl 2008-2022

FULL WERSJA PEŁNA STRONY
.